Oddělení agend EU - právník / právnička

Oddělení agend EU - právník / právnička
4. 10. 2018|Výběrová řízení

Služební místo: ministerský rada v Oddělení agend EU v Odboru legislativy v Sekci legislativně právní Ministerstva dopravy
 
Platová třída: 13
 
Obor služby: 29. Legislativa a právní činnost
 
Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu Právo a právní věda se studijním oborem Právo

Úroveň znalosti cizího jazyka: znalost anglického, francouzského nebo německého jazyka odpovídající alespoň 2. úrovni (stupni) znalosti cizího jazyka pro standardizované jazykové zkoušky stanovené rozhodnutím Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy
 
Způsobilost seznamovat se s utajovanými informacemi stupně utajení VYHRAZENÉ“.

Doba: Na dobu neurčitou
 
Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.
 
Místo výkonu: Praha
 
Předpokládaný nástup: prosinec 2018
 
Přihlášky do: 19. října 2018
 
Hledáme kolegu / kolegyni do  Oddělení agend EU v Odboru legislativy v Sekci legislativně právní na Ministerstvu dopravy.
 
Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.
 
Práce spočívá zejména v zajišťování implementace předpisů Evropské unie v působnosti Ministerstva dopravy do právního řádu České republiky účastí na tvorbě a projednávání návrhů zákonů a návrhů nařízení vlády a podporou věcných útvarů při tvorbě a projednávání návrhů věcných záměrů zákonů a návrhů vyhlášek, v posuzování slučitelnosti navrhovaných i platných vnitrostátních právních předpisů a správní praxe s právem Evropské unie a formulace návrhů opatření směřujících k nápravě zjištěných nedostatků, atd.
 
Více informací o pozici a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete v níže přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.
 
Budeme se těšit na případnou milou spolupráci s Vámi.

 


Stáhněte si:
Zpět na výpis článků