Oddělení kontroly - auditor/kontrolor

Oddělení kontroly - auditor/kontrolor
13. 4. 2018|Výběrová řízení


Služební místo: ministerský rada v Oddělení kontroly v Odboru interního auditu a kontroly Ministerstva dopravy
 
Platová třída: 13
 
Obory služby: 3 – Audit; 66 - Doprava
 
Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu
 
Doba: Na dobu neurčitou

Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.
 
Místo výkonu: Praha
 
Předpokládaný nástup: červen 2018
 
Přihlášky do: 27. dubna 2018
 
 
Hledáme kolegu/kolegyni do Oddělení kontroly v Odboru interního auditu a kontroly Ministerstva dopravy.
 
Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.
 
Práce spočívá zejména ve výkonu veřejnosprávních kontrol nahrazujících interní audit v resortních organizacích ministerstva podle zákona č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole ve veřejné správě a o změně některých zákonů (zákon o finanční kontrole), ve znění pozdějších předpisů a vyhodnocování výsledků těchto kontrol a plnění opatření k nápravě, ve výkonu interního auditu oborů hlavní činnosti ministerstva nebo vyhodnocování výsledků tohoto interního auditu a vyhodnocování výsledků těchto auditů a plnění opatření k nápravě, atd. 

Více informací o pozici a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete v níže přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.
 
Budeme se těšit na případnou milou spolupráci s Vámi.


 


Stáhněte si:
Zpět na výpis článků