Oddělení leteckého provozu, techniky a rozvoje - právník / právnička

Oddělení leteckého provozu, techniky a rozvoje - právník / právnička
6. 6. 2018|Výběrová řízení

Služební místo: ministerský rada v Oddělení leteckého provozu, techniky a rozvoje v Odboru civilního letectví v Sekci dopravní Ministerstva dopravy
 
Platová třída: 13
 
Obor služby: 66 – doprava
 
Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu
 
Doba: na dobu neurčitou
 
Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.
 
Místo výkonu: Praha
 
Předpokládaný nástup: srpen - září 2018
 
Přihlášky do: 25. června 2018
  
Hledáme kolegu/kolegyni do Oddělení leteckého provozu, techniky a rozvoje v Odboru civilního letectví v Sekci dopravní Ministerstva dopravy.
 
Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.
 
Agenda právničky/právníka je zaměřená na právo EU, mezinárodní právo a vnitrostátní legislativu v oblasti civilního letectví, zahrnuje zejména: účast na jednáních, formování a obhajoba stanovisek České republiky v orgánech Evropské unie (zejména Rada a „komitologické“ výbory) a mezinárodních organizacích (ICAO, Eurocontrol nebo ECAC), příprava podkladů a účast na sjednávání a ratifikaci dvoustranných a mnohostranných mezinárodních smluv a ujednání v oblasti civilního letectví, připomínkování návrhů právních předpisů.
 
Práce v českém a anglickém jazyce (pokročilá znalost anglického jazyka výhodou).
 
Vhodné i pro absolventy. Vzdělání právnického směru výhodou.
 
Více informací o pozici a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete v níže přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.
 
Budeme se těšit na případnou milou spolupráci s Vámi.
 
 


Stáhněte si:
Zpět na výpis článků