Oddělení rozkladové komise - ministerský rada

Oddělení rozkladové komise - ministerský rada
11. 5. 2018|Výběrová řízení

Služební místo: ministerský rada v Oddělení rozkladové komise v Odboru legislativy v Sekci legislativně právní Ministerstva dopravy
 
Platová třída: 13
 
Obor služby: 29 - Legislativa a právní činnosti
 
Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu Právo a právní věda ve studijním oboru Právo
 
Doba: na dobu neurčitou
 
Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.
 
Místo výkonu: Praha
 
Předpokládaný nástup: červenec 2018
 
Přihlášky do: 30. května 2018
 
 
Hledáme kolegy/kolegyně do Oddělení rozkladové komise v Odboru legislativy v Sekci legislativně právní Ministerstva dopravy.
 
Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.
 
Práce spočívá ve vykonávání ucelené odborné specializované činnosti na úseku realizace pravomocí ministra dopravy ve správním řízení; přezkoumávání věcně nebo právně komplikovaných rozhodnutí ústředního správního úřadu, včetně zajišťování obnovy správního řízení a nového rozhodování v těchto věcech; rozpracovávání usnesení rozkladové komise do rozhodnutí, usnesení, stanovisek a souvisejících písemností včetně zahajování správního řízení z úřední moci; zpracovávání návrhů stanovisek a odpovědí rozkladové komise k požadavkům odborných útvarů, popřípadě jiných správních úřadů ke sjednocení stanovisek vydávaných Ministerstvem dopravy, majících vztah k činnosti Ministerstva dopravy ve správním řízení.
 
Více informací o pozici a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete v níže přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.
 
Budeme se těšit na případnou milou spolupráci s Vámi.
 


Stáhněte si:
Zpět na výpis článků