Oddělení silničního správního úřadu - ministerský rada

Oddělení silničního správního úřadu - ministerský rada
11. 5. 2018|Výběrová řízení

Služební místo: ministerský rada v Oddělení silničního správního úřadu v Odboru pozemních komunikací v Sekci legislativně právní Ministerstva dopravy
 
Platová třída: 13
 
Obor služby: 66 – Doprava
 
Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu Právo a právní věda ve studijním oboru Právo
 
Doba: na dobu neurčitou
 
Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.
 
Místo výkonu: Praha
 
Předpokládaný nástup: červenec 2018
 
Přihlášky do: 30. května 2018
 
 
Hledáme kolegy/kolegyně do Oddělení silničního správního úřadu v Odboru pozemních komunikací v Sekci legislativně právní Ministerstva dopravy.
 
Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.
 
Práce spočívá zpracovávání správních rozhodnutí ve věcech pozemních komunikací v rozsahu stanoveném zákonem č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích (dále jen „zákon o pozemních komunikacích), rozhodnutí o opravných prostředcích proti rozhodnutím podřízených silničních správních úřadů a speciálních stavebních úřadů pro dopravní stavby a stanovisek k právním předpisům z oboru pozemních komunikací. Dále jsou na služebním místě prováděná metodické činnosti na úseku právní agendy v oboru pozemních komunikací, spolupráci na přípravách novelizace zákona o pozemních komunikacích, prováděcích právních předpisů k zákonu o pozemních komunikacích.
 
Více informací o pozici a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete v níže přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.
 
Budeme se těšit na případnou milou spolupráci s Vámi.


Stáhněte si:
Zpět na výpis článků