Stavba provizorních mostů ze souprav MS a TMS

Stavba provizorních mostů ze souprav MS a TMS
Krizové řízení MD

Zájemcům o problematiku projektování a stavby provizorních mostů ze soupravy MS a TMS, zejména úředníkům ve státní správě a veřejné samosprávě odpovědným za řešení náhradních přemostění, jsou v přílohách Stavba provizorních mostů ze soupravy MS a Stavba provizorních mostů ze soupravy TMS Odborem bezpečnostním Ministerstva dopravy doporučeny odborné publikace k oblasti mostních provizorií.

Snahou autorů při sestavení publikací bylo uvést současné postupy a výsledky jejich odborné a výzkumné práce v oblasti mostních provizorií, zohlednit nové skutečnosti a trendy s respektováním a zobecněním změn v právních normách.

Tyto publikace tvoří doplněk webové aplikace „Projektování a stavba provizorních mostů ze souprav MS a TMS“. Tyto webové stránky byly zpracovány za finanční podpory projektu Ministerstva dopravy číslo CG911 – 017 – 030 a jsou provozovány Katedrou ženijních technologií na Univerzitě obrany. Tato webová aplikace obsahuje velké množství doplňujících informací především pro projektanty a vedoucí staveb, jsou zde animace montážních postupů, velmi podrobná výkresová dokumentace doporučených vzorových řešení a nejrůznější tabulky a návrhové pomůcky.Stáhněte si:
Zpět na výpis článků