Ministerský rada v Oddělení metodické a právní podpory v Odboru personálním v Sekci státního tajemní

Ministerský rada v Oddělení metodické a právní podpory v Odboru personálním v Sekci státního tajemníka Ministerstva dopravy
4.5.2021|Výběrová řízení


Služební místo: ministerský rada v Oddělení metodické a právní podpory v Odboru personálním v Sekci státního tajemníka Ministerstva dopravy
 
Platová třída: 13
 
Obor státní služby: 22. Legislativa a právní činnost,
                                  63. Organizační věci státní služby a správa služebních vztahů státních zaměstnanců,                                                příslušníků bezpečnostních sborů a vojáků
 
Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání  v magisterském studijním programu právního směru
 
Doba: na dobu neurčitou
 
Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění / doplňkové penzijní spoření, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.
 
Místo výkonu: Praha
 
Předpokládaný nástup: červen/červenec 2021
 
Žádosti do: 24. května 2021
 
Hledáme novou kolegyni nebo nového kolegu do Oddělení metodické a právní podpory v Odboru personálním v Sekci státního tajemníka Ministerstva dopravy.
 
Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.
 
Práce spočívá v přípravě služebněprávních dokumentů dle zákona o státní službě a pracovněprávních dokumentů dle zákoníku práce pro potřeby služebního úřadu, ve vedení vybraných řízení ve věcech služby včetně řízení odvolacích a přezkumných; provádění potřebných úkonů v těchto věcech, ve zpracování komplexních odborných právních stanovisek k pracovněprávním a služebněprávním záležitostem (tj. odvoláním, stížnostem a jiným podáním) jednotlivých státních zaměstnanců a zaměstnanců; vede řízení v těchto věcech a činí potřebné úkony, atd.
 
Více informací o pozicích a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete v níže přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.
 
Budeme se těšit na případnou spolupráci s Vámi.


Stáhněte si:
Zpět na výpis článků