Ministerský rada v Oddělení nákladní dopravy a státního odborného dozoru v Odboru silniční dopravy v

Ministerský rada v Oddělení nákladní dopravy a státního odborného dozoru v Odboru silniční dopravy v Sekci silniční a veřejné dopravy a správních agend Ministerstva dopravy
8.4.2021|Výběrová řízení

Služební místo: ministerský rada v Oddělení nákladní dopravy a státního odborného dozoru v Odboru silniční dopravy v Sekci silniční a veřejné dopravy a správních agend Ministerstva dopravy
 
Platová třída: 13
 
Obor služby: 51. Doprava

Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání získané studiem v magisterském studijním programu

Doba: na dobu neurčitou
 
Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.
 
Místo výkonu: Praha
 
Předpokládaný nástup:  červen 2021
 
Přihlášky do: 22. dubna 2021
 
Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.

Práce spočívá ve sledování oblasti digitalizace a elektronizace v kontextu státní správy ČR a činnosti jejich hlavních gestorů; navrhování opatření pro činnost odboru silniční dopravy, která z nich vyplývají; ve spolutvorbě digitalizační strategie Ministerstva dopravy zejména v oblasti silniční dopravy; ve spravování informačních systému v silniční dopravě (Rejstřík podnikatelů v silniční dopravě, Rejstřík řidičů a poradců pro přepravu nebezpečných látek na silnici) a jejich rozvoj a propojování s ostatními registry; v připravování, administrace a vyhodnocování materiálů k veřejným zakázkám informačních systémů v silniční dopravě.

Budeme se těšit na případnou spolupráci.

Služební orgán podporuje rovnost žen a mužů a diverzitu v rozhodovacích pozicích. Z tohoto důvodu vítáme zájem žadatelek a žadatelů z různých skupin obyvatel.
 


Stáhněte si:
Zpět na výpis článků