Oddělení podpory veřejných zakázek - vedoucí oddělení

Oddělení podpory veřejných zakázek - vedoucí oddělení
15. 5. 2019|Výběrová řízení

Služební místo: vedoucí Oddělení podpory veřejných zakázek v Odboru právním v Sekci legislativně právní Ministerstva dopravy

Platová třída: 14

Obor služby: 46. Veřejné investování a zadávání veřejných zakázek

Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu Právo a právní věda v oboru Právo

Stupeň utajení: Vyhrazené

Profesní kvalifikační předpoklad: podle § 58 odst. 2 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě

Doba: na dobu neurčitou

Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění / doplňkové penzijní spoření, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.

Místo výkonu: Praha

Předpokládaný nástup: červenec 2019

Přihlášky do: 5. června 2019
 
Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.

Práce spočívá zejména v řízení, organizace a koordinace veškerých činností oddělení podpory veřejných zakázek, v tvorbě koncepce řešení věcně a právně nejsložitějších případů a zastupování veřejných zájmů v soudních a obdobných sporech spojených s vyhodnocováním a syntézou komplikovaných ekonomických a právních vazeb, ve výkonu komplexní právní činnosti v oboru působnosti Ministerstva dopravy pro oblast zadávání veřejných zakázek a všech souvisejících oblastech (IT právo, smluvní právo, řízení před Úřadem pro ochranu hospodářské soutěže, apod.), atd.
 
Více informací o pozici a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete v níže přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.
 
Budeme se těšit na případnou milou spolupráci s Vámi.
 
Služební orgán podporuje rovnost žen a mužů a diverzitu v rozhodovacích pozicích. Z tohoto důvodu vítáme zájem žadatelek a žadatelů z různých skupin obyvatel.


Stáhněte si:
Zpět na výpis článků