Oddělení registrace vozidel - ministerský rada

Oddělení registrace vozidel - ministerský rada
15. 5. 2019|Výběrová řízení
 
Služební místo: ministerský rada v Oddělení registrace vozidel v Odboru provozu silničních vozidel v Sekci legislativně právní Ministerstva dopravy
 
Platová třída: 13
 
Obor služby: 66 – Doprava
 
Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu s ekonomickým, právním nebo technickým zaměřením
 
Doba:  na dobu neurčitou
 
Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění / doplňkové penzijní spoření, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.
 
Místo výkonu: Praha
 
Předpokládaný nástup: srpen 2019
 
Přihlášky do: 3. června 2019
 
Hledáme novou kolegyni nebo nového kolegu do Oddělení registrace vozidel v Odboru provozu silničních vozidel v Sekci legislativně právní Ministerstva dopravy.
 
Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.
 
Práce spočívá zejména v zajišťování správních řízení v oblasti registru vozidel, přezkoumávání věcně nebo právně komplikovaných rozhodnutí ústředního správního úřadu včetně zajišťování obnovy správního řízení a nového rozhodování v těchto věcech, vypracovávání zásadních právních výkladů a stanovisek, stanovování obecných postupů aplikace právních předpisů ve specializovaných oborech ve vymezené působnosti státní správy včetně případného řešení věcně a právně složitých případů a zastupování veřejných zájmů v soudních sporech, atd.
 
Více informací o pozici a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete v níže přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.
 
Budeme se těšit na případnou milou spolupráci s Vámi.
 


Stáhněte si:
Zpět na výpis článků