Pečující osoba do Dětské skupiny Ministerstva dopravy

Pečující osoba do Dětské skupiny Ministerstva dopravy
21. 5. 2020|Výběrová řízení


Hledáme kolegyni/kolegu do Dětské skupiny Ministerstva dopravy s kapacitou 24 dětí a s celoročním provozem. Dětská skupina je umístěná přímo v budově ministerstva v nově zrekonstruovaných a moderně vybavených prostorech.

Charakteristika pracovní činnosti:
 • hlídání a péče o děti od 2 let věku, zajištění potřeb dítěte, jeho výchova a rozvoj schopností, kulturních a hygienických návyků dítěte,
 • odpovědnost za dodržování pravidel v dětské skupině, odpovědnost za bezpečnost, zdraví a výchovu dětí,
 • pravidelná komunikace s rodiči, organizování výletů a dalších akcí dětské skupiny.
Požadavky kladené na uchazeče:
 • minimálně ukončené střední vzdělání s maturitní zkouškou,
 • odbornou způsobilost dle § 5 odst. 5 zákona č. 247/2014 Sb., o poskytování služby péče o dítě v dětské skupině a o změně souvisejících zákonů,
 • zdravotní způsobilost dle právních předpisů o pracovně lékařských službách,
 • plnou svéprávnost,
 • trestní bezúhonnost,
 • výhodou: kreativita, hra na hudební nástroj, důslednost, schopnost pracovat v týmu, respektující přístup v práci s dětmi, rodiči i kolegy, schopnost sebereflexe.
Nabízíme:
 • pracovní poměr na dobu neurčitou, pracovní úvazek 40 hod/týden,
 • zařazení do 9. platové třídy, tj. plat od 18.230,- Kč do 27.420,- Kč v návaznosti na započitatelnou praxi možnost osobního příplatku,
 • pracoviště v centru Prahy, v dosahu zeleně,
 • pracovní benefity: 25 dní dovolené, pracovní volno v rozsahu 5 dní (tzv. sick days), příspěvek na stravování – jídelna v budově MD, zvýhodněné jazykové kurzy v budově MD (70 % hradí zaměstnavatel), příspěvek na penzijní připojištění ve výši 600,-Kč/ měsíc, příspěvek na dětskou rekreaci, v budově MD je k dispozici posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení, Multisport karta, lístky do divadla, poukázky Unišek+ 2x ročně v celkové hodnotě 3.000,- Kč.
V případě Vašich dotazů se na nás neváhejte obrátit e-mailem na adresu: zuzana.svobodova@mdcr.cz, veronika.hrdinova@mdcr.cz.
 
Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám prostřednictvím elektronické pošty na adresu posta@mdcr.cz Váš strukturovaný životopis a motivační dopis.
 
V předmětu e-mailu je nutno uvést následující text: „Výběrové řízení č. j. 5/2020-010-VRZP“.
 
Termín pro zasílání přihlášek: do 4. června 2020.
 
Upozorňujeme, že k zařazení Vaší žádosti do výběrového řízení je nezbytné uvést v motivačním dopisu následující texty v tomto znění:
 
1. Souhlas se zpracováním osobních údajů: Prohlašuji, že v souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, souhlasím se zpracováním svých osobních údajů uvedených v této přihlášce a jejích přílohách, které tímto poskytuji Ministerstvu dopravy pro jejich další zpracování za účelem vyhledání vhodné nabídky mého pracovního uplatnění na Ministerstvu dopravy. Tento souhlas uděluji na dobu 6 měsíců ode dne odeslání této přihlášky do výběrového řízení.
 
2. Vyloučení střetu zájmů uchazeče: Prohlašuji, že zasláním své přihlášky do výběrového řízení stvrzuji, že si nejsem vědom/a osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti v pozici, o kterou se ucházím, znamenaly střet zájmu.
 
Budeme se těšit na případnou spolupráci s Vámi.
 
Kontakt:
Ing. Barbora Fiedlerová
tel.: 225 131 602, 607 764 655
e-mail: zamestnani@mdcr.cz
 
________________________________________
[1] Odbornou způsobilostí pečující osoby je
a) odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry, zdravotnického asistenta, ošetřovatele, porodní asistentky, zdravotně-sociálního pracovníka, zdravotnického záchranáře, psychologa ve zdravotnictví nebo specializovaná způsobilost k výkonu povolání klinického psychologa,
b) odborná způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka nebo odborná způsobilost pracovníka v sociálních službách,
c) odborná kvalifikace učitele mateřské školy, učitele prvního stupně základní školy nebo vychovatele,
d) profesní kvalifikace chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky, nebo
e) odborná způsobilost k výkonu povolání lékaře.
 


Zpět na výpis článků