Samostatné oddělení odvolacích řízení k liniovým stavbám - ministerský rada

Samostatné oddělení odvolacích řízení k liniovým stavbám - ministerský rada
15. 5. 2019|Výběrová řízení
  
Služební místo: ministerský rada v Samostatném oddělení odvolacích řízení k liniovým stavbám v Sekci 1. náměstka Ministerstva dopravy
 
Platová třída: 13
 
Obor služby: 66 – Doprava
 
Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu
 
Doba:  na dobu neurčitou
 
Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění / doplňkové penzijní spoření, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.
 
Místo výkonu: Praha
 
Předpokládaný nástup: červenec 2019
 
Přihlášky do: 31. května 2019
 
 
Hledáme novou kolegyni nebo nového kolegu do Samostatného oddělení odvolacích řízení k liniovým stavbám v Sekci 1. náměstka Ministerstva dopravy.
 
Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.
 
Práce spočívá zejména ve vedení odvolacích a přezkumných řízení proti rozhodnutím vydaným v územních řízeních a řízeních o vyvlastnění, jejichž předmětem je stavba dopravní infrastruktury, podle zákona č. 416/2009 Sb., o urychlení výstavby dopravní, vodní a energetické infrastruktury a infrastruktury elektronických komunikací, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákona č. 416/2009 Sb.“), v poskytování věcné součinnosti při rozhodování o náhradě škody podle zákona č. 82/1998 Sb., o odpovědnosti za škodu způsobenou při výkonu veřejné moci rozhodnutím nebo nesprávným úředním postupem, ve znění pozdějších předpisů, způsobené správními úřady v souvislosti s vedením územního řízení a řízení o vyvlastnění, jejichž předmětem je stavba dopravní infrastruktury, podle zákona č. 416/2009 Sb., atd.
 
Více informací o pozici a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete v níže přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.
 
Budeme se těšit na případnou milou spolupráci s Vámi.
 
 


Stáhněte si:
Zpět na výpis článků