Vedoucí Oddělení projektového řízení v Odboru ICT v Sekci legislativní a právní Ministerstva dopravy

Vedoucí Oddělení projektového řízení v Odboru ICT v Sekci legislativní a právní Ministerstva dopravy
5.8.2022|Výběrová řízení
 
Služební místo: vedoucí Oddělení projektového řízení v Odboru ICT v Sekci legislativní a právní Ministerstva dopravy

Platová třída: 14

Obory služby:  28. Informační a komunikační technologie
 
Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání získané studiem v magisterském studijním programu s technickým, ekonomickým, právním, přírodovědným nebo humanitním zaměřením.

Doba: na dobu neurčitou

Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.

Místo výkonu: Praha

Předpokládaný nástup: říjen 2022

Přihlášky do: 5. září 2022

Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.

Práce spočívá ve tvoření koncepce informační politiky a strategie rozsáhlé soustavy informačních systémů veřejné správy, například resortu, vytváření dlouhodobé strategie informačních potřeb resortu a jeho komunikační infrastruktury, koordinace vývoje, provozu, inovací a údržby soustavy informačních a komunikačních systémů nebo certifikačních systémů a zajišťování její harmonizace s celostátní informační politikou a dalšími mezinárodními požadavky; v řízení Oddělení projektového řízení v Odboru ICT; v přípravě aktualizace a v rozvoji projektové metodiky Ministerstva dopravy; ve vedení přidělených projektů rozvoje stávajících informačních systémů; atp.

Více informací o pozici a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete v níže přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.

Budeme se těšit na případnou milou spolupráci.

Služební orgán podporuje rovnost žen a mužů a diverzitu v rozhodovacích pozicích. Z tohoto důvodu vítáme zájem žadatelek a žadatelů z různých skupin obyvatel.


Stáhněte si:
Zpět na výpis článků