Tisková konference k budoucímu rozvoji Letiště Václava Havla

Tisková konference k budoucímu rozvoji Letiště Václava Havla
5. 11. 2019 13:38:19|Plánované akce
Tisková konference k budoucímu rozvoji Letiště Václava Havla

Ministr dopravy Vladimír Kremlík vystoupí ve středu 13. listopadu na tiskové konferenci k tématu budoucího rozvoje Letiště Václava Havla v Praze. Spolu s ním se konference zúčastní předseda vlády Andrej Babiš, ministryně financí Alena Schillerová, ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová a předseda představenstva Letiště Praha Václav Řehoř.

Termín
13. listopadu 2019
  
Místo
Letiště Václava Havla Praha, Aviatická, Praha 6 – Terminál 1

Program
9.30-9.45 - registrace
Místo: Terminál 1, odletová hala, odbavovací přepážky č. 111 a 112
10.00 - odchod na místo konání tiskové konference a průchod bezpečnostní kontrolou
11.00 - začátek tiskové konference

Kontakt pro média
Tomáš Medek, Odbor komunikace ÚV ČR, 724 845 113
Roman Pacvoň, Tiskový mluvčí Letiště Praha, 724 392 455

Pro účast na tiskové konferenci je nutná akreditace do pondělí 11. listopadu na e-mail komunikace@prg.aero. Součástí akreditace musí být celé jméno a příjmení, datum narození a číslo občanského průkazu nebo cestovního pasu; tyto údaje jsou nutné pro vyřízení bezpečnostních vstupů do neveřejného prostoru letiště. Doklad uvedený v žádosti o vstup je nutné mít s sebou při vstupu na akci. Bez tohoto dokladu nebude vstup umožněn. Prosíme o zaslání veškerých údajů nejpozději 24 hodin před začátkem akce. Upozorňujeme, že pozdní příchod na TK není z bezpečnostních důvodů možný.

Parkování je možné na expresním parkovišti P1 před Terminálem 1, výjezd bude zajištěn. Prosíme dopředu o informaci o využití možnosti parkování.


Zpět na výpis článků