Konec platnosti ročních dálničních kupónů na rok 2014 se blíží

Konec platnosti ročních dálničních kupónů na rok 2014 se blíží
22.1.2015Tiskové zprávy

V souvislosti s blížícím se koncem platnosti ročních dálničních kupónů na rok 2014, který nastane 31. ledna 2015, upozorňujeme motoristy, že již od 1. prosince 2014 mají možnost zakoupit si nový roční dálniční kupón s platností do 31. ledna 2016, a to za stejnou cenu jako v loňském roce, tj. 1 500,- Kč.

Vzhledem ke zkušenostem z předchozích let doporučujeme motoristům ve vlastním zájmu neodkládat nákup ročních dálničních kupónů na poslední lednové dny, kdy je největší poptávka po těchto známkách, a zakoupit si roční dálniční kupón pro rok 2015 co nejdříve. Motoristé se tak vyhnou případnému riziku, že při hromadných nákupech dálničních známek na poslední chvíli mohou být na některých prodejních místech dálniční kupóny přechodně vyprodány.

Prodej dálničních kupónů na více než dvou tisících prodejních místech a poštovních provozovnách zajišťuje sdružení dodavatelů, které se skládá ze společností  Autoklub Bohemia Assistance, a.s., Česká pošta, s.p. a MTX, spol. s r.o. Libovolný druh dálničních kupónů je rovněž možné zakoupit prostřednictvím internetového prodeje. Kompletní seznam prodejních míst, podrobnosti k internetovému prodeji a řadu dalších informací k dálničním kupónům naleznete na webových stránkách SFDI: http://www.sfdi.cz/myto-a-dalnicni-kupony/.

Zpět na výpis článků